Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: view
az: görünüş

en: Country
az: Ölkə

en: ID
az: İD

en: Brazil
az: Braziliya

en: Mexico
az: Meksika

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Live
az: Canlı
