Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: view
be: глядзець

en: Country
be: Краіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Brazil
be: Бразілія

en: Argentina
be: Аргентына

en: Mexico
be: Мексіка

en: Venezuela
be: Венесуэла
