Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Venezuela
bo: ཝེ་ནེ་ཙུའེ་ལ།
