Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: view
ca: mostra

en: Country
ca: País

en: Brazil
ca: Brasil

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Venezuela
ca: Veneçuela

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit
