Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: view
eu: ikusi

en: Country
eu: Herria

en: ID
eu: IDa

en: Brazil
eu: Brasil

en: Mexico
eu: Mexiko
