Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: view
he: צפיה

en: Country
he: מדינה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Live
he: חי

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
