Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Country
hy: Երկիր

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Venezuela
hy: Վենեսուելա
