Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: view
id: tampilan

en: Country
id: Negara

en: Client ID
id: ID Klien

en: Brazil
id: Brasil

en: Mexico
id: Meksiko

en: Live
id: Langsung

en: Credit card
id: Kartu kredit
