Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: view
is: skoða

en: Country
is: Land

en: ID
is: Kenni

en: Brazil
is: Brasilía

en: Argentina
is: Argentína

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Venezuela
is: Venesúela

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Thank you for your order! PayPal will notify us once your payment has been processed.
is: Takk fyrir pöntunina! Paypal mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
