Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: view
oc: veire

en: Country
oc: País

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Brazil
oc: Brasil

en: Mexico
oc: Mexic

en: Venezuela
oc: Veneçuèla
