Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: view
pt: ver

en: Country
pt: País

en: Brazil
pt: Brasil

en: Mexico
pt: México

en: Live
pt: Ao vivo

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Cancel return URL
pt: Cancelar URL de retorno

en: Order @order_id at !store
pt: Encomenda @order_id em !store

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
pt: Tentativa IPN para encomendas não existentes @order_id.
