Ubercart Mercadopago (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: view
sk: zobraziť

en: Country
sk: Krajina

en: Brazil
sk: Brazília

en: Argentina
sk: Argentína

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Submit the whole order as a single line item.
sk: Potvrdiť celú objednávku ako jednu položku.

en: Modal
sk: Modálny
