Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Sale
bg: Продажба

en: Match
bg: Съвпадение

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
