Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Credit
et: Kreedit

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card payment declined: @message
et: Krediitkaardimakse tagasi lükatud: @message

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
et: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Kogus: @amount<br />AVS vastus: @avs

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD

en: AVS error
et: AVS viga

en: Duplicate window
et: Klooni aken
