Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card payment declined: @message
fi: Luottokorttimaksu hylätty: @message

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: Address (Street) matches, ZIP does not
fi: Katuosoite täsmää, mutta postinumero ei

en: Retry – System unavailable or timed out
fi: Kokeile uudestaan - Palvelu ei ole saatavilla tai pyyntö aikakatkaistiin

en: Address information is unavailable
fi: Osoitetietoja ei ole saatavilla

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty

en: Void
fi: Mitätöity
