Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Match
gl: Coincide

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: cURL error: @error
gl: Erro cURL: @error

en: AVS error
gl: Erro AVS

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
