Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Sale
hu: Eladás

en: Match
hu: Egyezik

en: Credit
hu: Hitel

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: cURL error: @error
hu: cURL hiba: @error

en: Credit card payment declined: @message
hu: A bankkártyás fizetés el lett utasítva: @message

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
hu: <strong>@type</strong><br /><strong>@status:</strong>  @message<br />Összeg: @amount<br />AVS-válasz: @avs

en: ACCEPTED
hu: ELFOGADVA

en: REJECTED
hu: ELUTASÍTVA

en: CVV match: @cvv
hu: CVV egyezés: @cvv

en: Address (Street) matches, ZIP does not
hu: Az utca neve egyezik, az irányítószám nem

en: Address information not provided for AVS check
hu: Az AVS csekkhez nem lett cím megadva

en: AVS error
hu: AVS hiba

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
hu: Nem amerikai bankkártya kibocsátó bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
hu: Vagy az utca neve vagy az irányítószám nem egyezik

en: AVS not applicable for this transaction
hu: AVS nem használható ehhez a művelethez

en: Retry – System unavailable or timed out
hu: Újra - a rendszer elérhetetlen vagy időtúllépés történt

en: Service not supported by issuer
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Address information is unavailable
hu: A címinformáció nem elérhetető

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: A 9 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
hu: Az utca név és a 9 jegyű irányítószám egyezik

en: Address (Street) and five digit ZIP match
hu: Az utcanév és az 5 jegyű irányítószám egyezik

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: Az 5 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: No Match
hu: Nincs egyezés

en: Not Processed
hu: Nincs feldolgozva

en: Should have been present
hu: Jelen kellett volna lennie

en: Issuer unable to process request
hu: A kibocsátó nem tudja feldolgozni a kérést

en: Void
hu: Hiányos

en: API Credentials
hu: API kulcsok

en: Debug response: !data
hu: Hibakereső válasz: !data

en: Duplicate window
hu: Ablak többszörözése

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
hu: A többszörös tranzakció átvitelének blokkolása a megadott ablakban. Az alapértelmezett érték 120 másodperc.
