Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Match
lv: Atbilst

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
