Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Auth
ru: Авторизация

en: Not found
ru: Не найдено

en: Sale
ru: Продажа

en: Match
ru: Соответствует

en: Credit
ru: Кредит

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: cURL error: @error
ru: Ошибка cURL: @error

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: AVS error
ru: Ошибка AVS

en: AVS not applicable for this transaction
ru: AVS не применимо для данной транзакции

en: Retry – System unavailable or timed out
ru: Повтор - система недоступна или истекло время ожидания

en: Service not supported by issuer
ru: Услуга не поддерживается эмитентом

en: Address information is unavailable
ru: Адресная информация, если доступна

en: No Match
ru: Не совпадает

en: Not Processed
ru: Не обработан

en: Void
ru: Пусто

en: Duplicate window
ru: Скопировать окно
