Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: cURL error: @error
tr: cURL hatası: @error

en: Credit card payment declined: @message
tr: Kredi kartı ödemesi reddedildi: @message

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: CVV match: @cvv
tr: CVV eşleşmesi: @cvv
