Ubercart Merchant One Gateway Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Sale
pl: Sprzedaż

en: Match
pl: Pasuje

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: cURL error: @error
pl: Błąd cURL: @error

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę

en: No Match
pl: Nie pasuje

en: Debug response: !data
pl: Odpowiedź debugera: !data

en: Duplicate window
pl: Powiel okno

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
pl: Zablokuj wysyłanie powielonych transakcji w określonym oknie. Domyślnie 120 sekund.
