Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
