Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: credit card
ca: targeta de crèdit
