Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: credit card
cs: platební karta
