Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: credit card
el: πιστωτική κάρτα
