Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: credit card
fi: luottokortti
