Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: credit card
he: כרטיס אשראי
