Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
it: Si è verificato un errore durante il pagamento. Vi preghiamo di contattarci al fine di garantire l'invio dell'ordine.

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Credit card
it: Carta di credito

en: credit card
it: carta di credito
