Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: credit card
lt: kreditinė kortelė
