Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: credit card
lv: kredītkarte

en: eCheck
lv: eČeks
