Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: credit card
nl: creditcard

en: eCheck
nl: eCheque
