Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: credit card
pl: karta kredytowa

en: eCheck
pl: e-czek
