Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante este pagamento. Por favor, entre em contato conosco para garantir o envio do seu pedido.

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: credit card
pt: cartão de crédito

en: eCheck
pt: Cheque eletrônico
