Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit

en: credit card
ro: card de credit

en: eCheck
ro: Cec online
