Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: credit card
sk: kreditná karta
