Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: credit card
th: บัตรเครดิต
