Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: credit card
vi: thẻ tín dụng
