Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: credit card
hu: bankkártya

en: eCheck
hu: e-csekk
