Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olmak için bizi arayınız.

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: credit card
tr: kredi kartı

en: eCheck
tr: Posta çeki
