Ubercart Molpay Payment Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: credit card
uk: кредитна картка
