UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Test
ar: الاختبار

en: Canada
ar: كندا

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Debug
ar: تنقيح

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
