UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Test
be: Тэст

en: Canada
be: Канада

en: United States
be: ЗША

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
