UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Test
bg: Тест

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.
