UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
