UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Test
ca: Prova

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Canada
ca: Canadà

en: United States
ca: Estats Units

en: Debug
ca: Depuració

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.
