UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Canada
cs: Kanada

en: United States
cs: Spojené státy

en: Production
cs: Výroba

en: Debug
cs: Ladění

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.
