UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: United States
da: USA

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Account Information
da: Kontoinformation
