UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: Canada
de: Kanada

en: United States
de: Vereinigte Staaten

en: Production
de: Produktion

en: Debug
de: Debuggen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Order created through website.
de: Bestellung auf der Website eingegangen.

en: Account Information
de: Konteninformation
