UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Canada
el: Καναδάς

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Production
el: Παραγωγή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.
