UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Canada
et: Kanada

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Debug
et: Siluma

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.
